MASAŻ RELAKSACYJNO-LIFTINGUJĄCY TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Działanie masażu  jest bardzo korzystne dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Skóra zostaje pobudzona i odżywiona przez krew i limfę. Głównymi celami masażu jest pobudzenie, rozluźnienie i uspokojenie części masowanej, w tym przypadku twarzy, szyi i dekoltu. Masaż ma działanie profilaktyczne. Utrzymuje skórę i mięśnie w stanie elastyczności i jędrności. Ponadto skóra w trakcie masażu staje się różowa, ciepła, co powoduje lepsze ukrwienie, w następstwie czego staje się ona lepiej odżywiona. Masaż  wykonywany regularnie podnosi poziom elastyczności skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, ujędrnia, wygładza i poprawia krążenie. Masaż taki działa również relaksująco i odprężająco oraz pozwala pozbyć się zmartwień. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Dlatego masaż  regeneruje naszą skórę, a także duszę. Uroda jest w ogromnym stopniu odzwierciedleniem wnętrza człowieka. Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

Masaż ten w salonie Perła wykonywany jest z zastosowaniem naturalnego  oleju kokosowego, kremu do masażu na bazie organicznych składników takich jak olej ze słodkich migdałów, olej z baobabu, olej Inca Ichni, olejku zawierającego  cząstki czystego 24 Ka złota, w którego skład wchodzą m.in. olej z dzikiej róży, migdałowy, łagodzącego kremu do masażu oraz serum olejowego działającego silnie rewitalizująco na skórę.

EFEKTY:

 •  cera nabiera blasku,
 •  skóra po masażu pozostaje elastyczna i jędrna, a opadające policzki podnoszą się,
 •  pojawia się wyraźna redukcja zmarszczek i tzw. „kurzych łapek”,
 •  twarz staje się dużo młodsza i zdrowsza,
 •  doświadczenie relaksu i błogiego odprężenia.

 

JAPOŃSKI   MASAŻ  TWARZY

Japoński Masaż Twarzy oznacza ” drogę do naturalnego piękna”.
Legenda mówi, że był to zabieg zarezerwowany wyłącznie dla rodziny cesarskiej i najbardziej szlachetnych i bogatych rodzin w Japonii. Japoński masaż twarzy to połączenie technik intensywnie liftingujących z głęboko odprężającym masażem. Zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać za pomocą innych metod. Ma na celu odmłodzenie twarzy i zapobiec skutkom procesu starzenia się skóry. Zabieg składa się z czterech etapów:

 • Relaks, który polega na masażu dekoltu, karku i szyi. Poza absolutnym odprężeniem poprawia się krążenie, w wyniku czego dostarczana jest większa ilość tlenu i składników odżywczych do komórek. Odpowiednie dotlenienie oraz redukcja stresu i napięcia w okolicy karku zapobiega powstawaniu zmarszczek.
 • Drenaż, zmniejsza obrzęki, powoduje usunięcie toksyn, lepsze ukrwienie i lepsze dostarczenie tlenu i składników odżywczych do skóry. Po masażu twarz wydaje się młodsza i bardziej promienna.
 • Lifting, jego zadaniem jest poprawa elastyczności skóry i wygładzenie jej.
 • Akupresura, jej celem jest zrównoważenie i usprawnienie pracy narządów celem złagodzenia występujących już dolegliwości, jak również profilaktycznie, aby poprawić ogólny stan zdrowia oraz pobudzić energię życiową.

Dodatkowo  wykonuje się masaż oczu, który zmniejsza obrzęki, cienie i „worki” pod oczami oraz dotlenia skórę.

EFEKTY:
*skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd co nadaje jej zdrowego blasku
*zmniejsza efekty starzenia się skóry
*stymuluje metabolizm komórkowy wpływając na regenerację skóry
*odżywia skórę twarzy dzięki lepszemu ukrwieniu i przepływowi limfy
*niweluje nadmierne napięcie mięśni twarzy i szyi
*usuwa toksyny, martwe komórki
*reguluje bilans energetyczny całego ciała
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

MASAŻ DŁONI

Jest prostym i skutecznym sposobem na atrakcyjny wygląd skóry dłoni. Stale przeprowadzany masaż pobudza cyrkulację krwi, dzięki czemu skóra nabiera elastyczności, dłoń jest lepiej odżywiona. Odpowiednie ruchy przeciwdziałają zwyrodnieniom i skrzywieniom dłoni, występującym przy długiej pracy z myszą i klawiaturą komputerową. Masaż dłoni doskonale poprawia samopoczucie, rozluźniając i kojąc nerwy oraz usprawnia naturalne procesy zachodzące w skórze dłoni. Polecany dla wszystkich osób chcących zapewnić sobie odrobinę relaksu.

EFEKTY:

 • pobudzenie cyrkulacji krwi,
 • przeciwdziałanie zwyrodnieniom i skrzywieniom dłoni,
 • skóra po masażu staje się lepiej odżywiona, jaśniejsza i bardziej dotleniona.