Zabiegi na ciało

 

Podobny obraz

Zabiegi na ciało włoskiej firmy AROSHA

Kluczowym produktem pielęgnacji Arosha są bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo wnikają wgłąb skóry. Formuły aktywnych składników bandaży są tak dobrane by stworzyć najskuteczniejsze  programy zabiegowe o właściwościach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, drenujących, ujędrniających i nawilżających.
W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni zestaw do przeprowadzenia terapii:

 • zestaw OEDEMACEL  KIT – stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów, skutecznie drenuje oraz rozpuszcza złogi tłuszczowe, redukując obwód obszaru poddanego zabiegowi.
 • zestaw ADIPOCEL KIT –  stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników lipolitycznych mających na celu redukcję komórek tłuszczowych oraz walkę z deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.Terapia składa się z 8 zabiegów wykonywanych 1 lub 2 razy w tygodniu. Każdy zabieg składa się z 4 etapów:
  1. peeling kwasem glikolowym – zastosowany bezpośrednio przed aplikacją aktywnych składników, znacząco zwiększa ich absorpcję
  2. wmasowanie ampułki z aktywnymi składnikami
  3. bandażowanie  jednorazowymi bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami  na 30 min
  4. zdjęcie bandaży i wmasowanie odpowiedniego kremu

  Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Bandaż nie uciska skóry i zapewnia jedynie kontrolowaną kompresję. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło dzięki czemu zabieg nie odwadnia skóry. Jest bezpieczny nawet dla osób z problemami naczyniowymi.

  Już po pierwszy zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry ale spektakularne efekty wymagają wykonania całej kuracji tj. 8 zabiegów w regularnych odstępach czasu ( 1 lub 2 razy w tygodniu). Wskazane jest także stosowanie podczas kuracji stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej polegającej na 3 minutowym suchym peelingu szczotką Arosha oraz stosowanie balsamu o właściwościach ujędrniających lub redukujących cellulit.

   

   

  Zabieg AROSHA na biust - Beauty Mill Poznań

  Zabieg LIFTING UP

  widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar!!!
  Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę  liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”.
  Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu.
  Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

  Podczas zabiegu stosujemy wiele aktywnych substancji, jak : wyciągi z Kigelli Afrykańskiej, aminokwasy i włókna białkowe przywracające elastyczność, nawilżający kwas hialuronowy, krzemionkę organiczną w postaci serum, maski, bandaży i kremu do masażu.

  Seria 4 zabiegów przyniesie zadowalający efekt!
  Piękny biust push up bez biustonosza push up i bez skalpela!

Znalezione obrazy dla zapytania start & rewind zabieg

 

Zabieg START & REWIND

Start & Rewind działa na każdy rodzaj cellulitu – wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy i włóknisty. Szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Po pierwszym zabiegu Start & Rewind skóra jest gęsta, jędrna, zagęszczona, pozbawiona cellulitu, a także widoczna jest utrata centymetrów w obwodach!
Na czym polega Start & rewind?
Przed rozpoczęciem zabiegu Start & Rewind wykonywany jest pomiar obwodu ciała w dokładnie zaznaczonych miejscach. Sam zabieg rozpoczynamy od peelingu, kolejnie nakładany jest specjalistyczny krem START z licznymi składnikami aktywnymi. Następnym etapem jest umieszczenie  w worku AIRLESS w którym wytwarzana jest próżnia. Po 40 minutach podczas których Pacjent się relaksuje, wykonywany jest masaż na bazie olejku OIL TECH. Na koniec znów wykonujemy pomiary w tych samych miejscach co na początku aby uwidocznić różnicę w obwodach przed i po zabiegu Start & Rewind. Zalecane jest wykonać co najmniej 6 zabiegów w serii.
Dla kogo jest Start & rewind?

Dla osób z problemem:

 • Cellulitu
 • Nadmiernej retencji wody
 • Wiotkości i braku jędrności
 • Nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • Zespołu „ciężkich nóg”
 • Organizmu wymagającego detoksu oraz wymodelowania sylwetki

Przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Zakrzepica

Efekty zabiegu: oczyszczenie organizmu z toksyn, wymodelowanie sylwetki, redukcja cellulitu, pobudzenie organizmu do szybszej przemiany materii, zagęszczenie skóry, zmniejszenie w obwodzie.